Kamper

Benimar Alkova

Luksusowe kampery w atrakcyjnej cenie.

CENNIK>

Najlepsze ceny
dostępne blisko Ciebie

cennik

Kamper Benimar Alkova na wynajem

Kamper Benimar Alkova to najtańszy camper z naszej oferty. Skierowany do osób, które nie potrzebują nadmiernego luksusu, ale zarazem kamper, w którym niczego nie brakuje.

To niewątpliwie komfortowy dom na kołach, z którym możesz spędzić wakacje i podróż życia. Podobnie jak wszystkie nasze pojazdy, jest to nowy i nie wyeksploatowany egzemplarz.

wyposażenie>

Wyposażenie

Naszych Kamperów

Mocny i elastyczny silnik

Aluminiowe felgi

Klimatyzacja Części mieszkalnej

Ogrzewanie zimowe

Czujniki parkowania

Tempomat

Łazienkę z prysznicem

Telewizor

Ogrzewanie postojowe

Multimedialne radio z Bluetooth

Lodówka

Toaletę chemiczną

Panele solarne

Przetwornica - niezależny prąd

Markiza

Wbudowana nawigacja

Zimowe kampery do -30stopni

FAQ>

Często
Zadawane Pytania

W jakich miastach działa Wasza wypożyczalnia?

Nasze campery możesz wynająć w takich miastach jak Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Gliwice i Zabrze.

Jakie campery znajdę w Waszej wypożyczalni?

Oferujemy wyłącznie nowe, luksusowe i świetnie wyposażone, wieloosobowe kampery.

Ile kosztuje wynajem campera?

Cennik uzależniony jest wyboru od konkretnego egzemplarza, terminu oraz ilości dni najmu. W kwestiach cen jesteśmy niezwykle elastyczni i bardzo konkurencyjni. Łącząc wysoki standard pojazdów z atrakcyjnymi stawkami. A Ty możesz cieszyć się swobodą podróżowania już od 350 zł za dobę.

Czy są jakieś ograniczenia na wynajem camperów?

Jeśli chcesz poznać szczegóły wynajmu camperów, zadzwoń do nas, a wówczas skrupulatnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie dotyczące funkcjonowania naszej wypożyczalni.

MIASTA>

Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Katowice
Gliwice
Zabrze
Gdańsk
Rzeszów
Kraków
Katowice
Gliwice
Zabrze
Warszawa
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Rzeszów

Dlaczego my?

Wypożyczalnia luksusowych kamperów

W naszej wypożyczalni znajdziesz wyłącznie luksusowe, nowe i świetnie wyposażone kampery. Nie wyobrażamy sobie udanej podróży w wyeksploatowanym kamperze, ze zmęczonym wnętrzem i nieprzyjemnym zapachem. W naszej wypożyczalni znajdziesz wyłącznie nowe i zadbane pojazdy. Tylko w ten sposób spełnisz swoje marzenia o podróżach bez ograniczeń.

Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Gliwice, Zabrze.

Oto lista miast, w których możesz wypożyczyć nasze luksusowe kampery. Chcesz zarezerwować jeden z nich we wskazanej destynacji? Odezwij się do nas.

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.