Wypożyczalnia
kamperów
Katowice

Wypożyczalnia kamperów Katowice

Wypożyczalnia camperów na terenie miasta Katowice. Przyjedziemy pod Twój dom!

Nasza wypożyczalnia kamperów podstawi jeden z wybranych przez Ciebie pojazdów na terenie Katowic. Wskaż adres swojego zamieszkania, a odbierzesz kluczyki do pojazdu praktycznie pod własnym domem. Zaplanuj swój upragniony wyjazd bez obaw o problemy z pakowaniem i rozładunkiem.

Naszą ofertę stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery w atrakcyjnej cenie. Takiego połączenia nie znajdziesz w żadnej innej wypożyczalni camperów.

Wypożyczalnia kamperów Katowice

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu, ciesz się życiem!

W naszej flocie odnajdziesz wyłącznie nowe i luksusowe kampery czekające na Twój wynajem. Oferta bazuje na praktycznie nowych i świetnie wyposażonych egzemplarzach.

Zwiedzaj wybrane zakątki świata i ciesz się walorami, jakie niosą ze sobą oferowane przez nas domy na kołach. Zapewniamy, że niczego Ci tu nie zabraknie.

Jeśli już znasz termin swojego urlopu, nie zwlekaj z podjęciem rezerwacji. Ustal z nami warunki najmu i zacznij planować swój wymarzony urlop!

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Cwny w naszej wypożyczalni kamperow  zaczynają się od wartości 320 PLN za dobę najmu. Pamiętaj jednak, że jest to zaledwie punkt wyjścia naszej oferty.

Na ostateczną sumę składa się kilka kluczowych czynników takich jak termin najmu, czas na jaki potrzebujesz zarezerwować jeden z naszych camperów oraz kilometry, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach z Klientami zawsze stawiamy na indywidualne podejście. I zawsze jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Katowicach

Nasza wypożyczalnia obsługuje w sumie 9 miast, a jednym z nich są Twoje Katowice. Po dokonaniu rezerwacji i dopełnieniu formalności pozostanie jedynie oczekiwać daty Twojego wyjazdu. Pamiętaj, że zarezerwowany pojazd podstawimy we wskazany przez Ciebie adres. To nie wszystko.

Przygotujemy dla Ciebie nasz kamper, wysprzątamy, wyczyścimy podłogi, umyjemy zastawę, zmienimy nakrycie łóżek. A nawet wstawimy Twoje ulubione wino do barku i kwiaty do wazona.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Auta z naszej oferty to wyłącznie luksuswe kampery na wynajem oferowane na terenie Katowic.

W każdym z pojazdów znajdziesz bardzo bogate wyposażenie i kilka różnych wariantów wykończenia dostępnej przestrzeni mieszkalnej.  Bez względu na finalny wybór, każdy z camperów spełni oczkiewania nawet najbardziej wymagających podróżników.

Stawiając na komfort podróżowania oferujemy naszym Klientom wyłącznie takie auta, w których sami chcielibyśmy spędzić swój długo wyczekiwany i wymarzony urlop.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jeśli chcesz spać spokojnie i oczekiwać na wyjazd bez obaw o brak dostępnych kamperów, zarezerwuj jeden z nich za wczasu. Tak więc jeśli znasz datę swojego urlopu, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą propozycję w oparciu o Twoje oczekiwania, potrzeby i możliwości.

Nasza wypożyczalnia kamperów stawia na zadowolenie Klienta. Staramy się być elasyczni do granic, a naszym nadrzędnym celem jest głównie Twoje zadowolenie. To jak? Który z naszych pojazdów przypadł Ci do gustu?

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Nowości 2024!

NOWOŚĆ 2024!

Zobacz Nowość 2024!

Kamper Dethleffs Just GO
NOWOŚĆ 2024!

Zobacz Nowość 2024!

Kamper Dethleffs Sunlight T68
NOWOŚĆ 2024!

Zobacz Nowość 2024!

Kamper Dethleffs Sunlight Adventure Edition T680

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Katowicach. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Wybierz jeden z naszych kamperów, ciesz się wolnością, komfortem podróżowania i wygodą, której zaznasz wewnątrz pojazdu. Udaj się w podróż życia. Bez ograniczeń. Bez limitów. Bez obaw o stan techniczny auta.

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Jak wspomnieliśmy, oferowane przez nas stawki rozpoczynają się od kwoty 320 PLN za dobę. Pamiętaj jednak, że jest to nasz propozycja wyjściowa, uzależniona od kilku czynników. Powiedz czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich oczekiwań.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Podobnie jak Ty, nie cierpimy ograniczeń. Jedź gdziekolwiek zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. Zadatek jest konieczny celem zabezpieczenia naszej wypożyczalni. Kwoty te są elastyczne i zależne od kilku czynników. Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oferowany przez nas wynajem kamperów bazuje na spełnieniu oczekiwań Klienta i jego finalnym zadowoleniu. Naszym nadrzędnym celem jest Twoja satysfakcja wynikająca z wyboru naszej wypożyczalni. Jeśli wybierzesz nas choć ten jeden raz, zostaniesz z nami na lata. Sprawdzisz to?

Jesteśmy w Katowicach

Wypożyczalnia kamperów Katowice

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce, w tym Twoje Katowice. Nasza wypożyczalnia zlokalizowana jest na Śląsku, a dokładnie w Zabrzu przy ulicy Roosevelta, niemniej wybrany przez Ciebie pojazd dostarczymy na wskazanych w Katowicach adres.

Jeśli więc zechcesz wybrać jeden z naszych kamperów, to ruszysz nim w podróż życia praktycznie spod swojego domu. Dzięki temu nie musisz martwić się o planowanie podróży i towarzyszące wyprawie problemy z przepakowaniem auta.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.