Wynajem
kamperów
Poznań

Wynajem kamperów Poznań

Wynajem camperów na terenie miasta Poznań. Przyjedziemy pod Twój dom!

Nasza wypożyczalnia kamperów funkcjonuje w mieście Poznań, a my chętnie podstawimy jeden z naszych luksusowych kamperów pod Twój dom.

Zaplanuj swój upragniony urlop bez obaw o organizację podróży. Zarezerwuj jeden z naszych luksusowych camperów i udaj się na wakacje życia.

W naszje ofercie czekają na Ciebie wyłącznie nowe, zadbane, komfortowe i bogato wyposażone kampery. W świetnej cenie. Bez limitu kilometrów. Bez irytujących ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę.

Wynajem kamperów Poznań

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu ciesz się życiem!

Nasze auta to wyłącznie nowe i luksusowe kampery, dzięki którym możesz udać się w podróż życia. Nie stresuj się organizowaniem wyjazdu i powrotem do domu, bo auto odbierzesz we wskazanym przez siebie miejscu.

Nie zaznasz tu także limitu kilometrów, ani jakichkolwiek innych ograniczeń. Kampery to synonim wolności, a więc ciesz się nią do woli.

Udaj się w podróż życia mając świadomość, że będziemy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb. Wybierz jeden z naszych camperów, dokonaj rezerwacji i zacznij planować najbliższy urlop!

 

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Nasz cennik zaczyna się od kwoty 320 PLN za dobę najmu. Pamiętaj jednak, że jest to wyłącznie punkt wyjścia naszej oferty.

Na ostateczną kwotę składa się kwestia terminu, czasu na jaki potrzebujesz wynająć jeden z naszych camperów, a także ilość kilometrów, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach z Klientami stawiamy wyłącznie na indywidualne podejście. Tak więc Jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Poznaniu

Nasza wypożyczalnia obsługuje łącznie 9 miast, a jednym z nich jest Twój Poznań. Po wykonaniu rezerwacji, która zostanie obustronnie zaakceptowana i udokumentowana, przejdziemy do wyczekiwania na termin Twojego najmu.

Przygotujemy dla Ciebie wybrany kamper, posprzątamy przestrzenie, umyjemy podłogi i naczynia, zmienimy nakrycie łóżek, a nawet postawimy Twoje ulubione kwiaty i włożymy wino do barku.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Nasza wypożyczalnia kamperów posiada w ofercie wyłącznie nowe i luksusowe campery dostępne w Twoim mieście.

Postaw na jakość, bezpieczeństwo i komfortowe warunki. Stawiając na jakość, zapewniamy naszym Klientom takie warunki, w jakich sami chcielibyśmy podróżować.

Wynajem kamperów w mieście Poznań

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Chcesz spędzić wymarzony urlop w jednym z naszych camperów? Zarezerwuj go już dziś, aby niebawem udać się nim w podróż życia!

Do Twojej dyspozycji oddajemy wyłącznie zadbane i pachnące nowością campery. Świetnie wyposażone, komfortowe i luksusowe pojazdy, które przygotowaliśmy z myślą o naszych Klientach. Wybierz ten, który spełni Twoje oczekiwania, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Poznaniu. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Kampery to wolność. Ciesz się nią bez jakichkolwiek ograniczeń i obostrzeń. Zwiedzaj świat tak jak Ci się marzy w swoim tymczasowym domu na kołach. 

Wypoczywaj w miejscach, o których inni mogą tylko pomarzyć. Korzystaj z możliwości, które dają podróże camperem, a szczególnie w naszych pojazdach.

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Jak wspomnieliśmy, oferowane w naszej wypożyczalni stawki zaczynają się od kwoty 320 PLN za dobę. Jest to jednak wartość wyjściowa, uzależniona od kilku czynników. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Nie znosimy ograniczeń. Jedź gdziekolwiek tylko zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Tak. Zadatek jest naturalnym elementem wynajmu każdego campera. Jest konieczny celem zabezpieczenia naszej wypożyczalni. Natomiast wartościu te są elastyczne i uwarunkowane kilkoma czynnikami. Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oferowany przez nas wynajem kamperów bazuje  na spełnieniu oczekiwań Klienta i satysfakcji wynikającej z jakości i warunków, jakie świadczymy w naszej wypożyczalni. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie wynikające z wyboru naszej marki. Jeśli więc wybierzesz nas choć raz, zostaniesz z nami na lata. Sprawdzisz to?

Jesteśmy w Poznaniu

Wynajem kamperów Poznań

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce. Mimo, że nasza wypożyczalnia zlokalizowana jest na Śląsku, to my spełniamy marzenia o podróżach kamperem również Klientów na terenie Poznania.

Jeśli tylko zechcesz wybrać jeden z naszych camperów, to wyruszysz nim w podróż życia spod swojego domu. Dzięki takim możliwościom nie musisz martwić się o planowanie podróży, zbędne przepakowywanie z auta do kampera lub jakiekolwiek ograniczenia.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.