Wynajem
kamperów
Wrocław

Wynajem kamperów Wrocław

Wynajem camperów na terenie miasta Wrocław. Przyjedziemy pod Twój dom!

Nasza wypożyczalnia kamperów z powodzeniem dostarczy auto pod Twój dom na terenie Wrocławia. Zaplanuj swój wyjazd bez obaw o spokojną organizację wyjazdu, pakowanie czy niepotrzebny stres towarzyszący mającym rozpocząć się wakacjom. 

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie zadbane, pachnące nowością i bogato wyposażone, luksusowe kampery. W atrakcyjnych cenach. Bez limitów. Bez ograniczeń. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Wynajem kamperów Wrocław

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu ciesz się życiem!

Naszą flotę stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery, dzięki którym możesz udać się w podróż życia. Nie martw się o limit kilometrów, bo w naszej wypożyczalni jeździsz do woli. Nie myśl o ograniczeniach, bo każde z naszych aut stanowi bogato wyposażony dom na kołach. Niczego tu nie zabraknie.

Odwiedzaj malownicze zakątki Polski, Europy, a nawet świata. A wieczorem przygotuj swoją ulubioną kolację, rozłoż się na kanapie i zajrzyj do barku po lampkę wina.

Zapewniamy, że będziemy elastyczni i dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości.

To jak? Który camper zostanie Twoim tymczasowym domem? Zapytaj o dostępne terminy, ustal z nami warunki najmu i zacznij planować swój wymarzony urlop!

 

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Nasz cennik zaczynamy od kwoty 320 PLN za dobę najmu. Ale pamiętaj, że jest to zaledwie punkt wyjścia naszej oferty.

Na finalną cenę składa się kwestia terminu, czasu na jaki potrzebujesz wynająć jeden z naszych kamperów oraz kilometrów, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach z Klientami stawiamy wyłącznie na indywidualne podejście. Jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów we Wrocławiu 

Nasza wypożyczalnia obsługuje łącznie 9 miast, a jednym z nich jest Twój Wrocław. Po dokonanej rezerwacji, która zostanie obustronnie zaakceptowana i sformalizowana, przejdziemy do oczekiwania na termin Twojego najmu.

Przygotujemy dla Ciebie nasz kamper, wysprzątamy, umyjemy podłogi, umyjemy naczynia, zmienimy nakrycie łóżek. Wstawimy Twoje ulubione kwiaty i wino do barku.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Nasze kampery stanwowi wyłącznie flota zadbanych i luksusowych kamperów, które dostępne są również w Twoim mieście.

Nasz najstarszy egzemplarz został zarejestrowany w 2018 roku. Stawiając na komfort podróżowania oferujemy wyłącznie takie auta, w których sami chcielibyśmy spędzić swój długo wyczekiwany i wymarzony urlop. Jakość, bezpieczeństwo i estetyka przede wszystkim.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj, że wczasy i termin urlopu możesz zaplanować praktycznie w każdej chwili. Jendak biorąc pod uwagę podróż kamperem, musisz pamiętać o ograniczeniach wynikających z ilości posiadanych przez nas aut.

Jeśli znasz datę swojego urlopu, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą propozycję w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości.

Wynajem kampera jeszcze nigdy nie był tak bardzo nastawiony na zadowolenie Klientów jak w naszej wypożyczalni. Przekonaj się na własnej skórze i zapytaj o warunki.

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów we Wrocławiu. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Wykorzystaj wolność, z którą wiąże się podróż jednym z naszych nowoczesnych kamperów. Udaj się na wymarzone wakacje, których nie zapomnisz do końca życia. Bez ograniczeń. Bez obawy o stan techniczny pojazdu. Bez obostrzeń. Tylko Ty, bliscy i natura.

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Jak wspomnieliśmy, proponowane przez nas stawki zaczynają się od kwoty 320 PLN za dobę. Jest to jednak propozycja wyjściowa, uzależniona od kilku czynników. Powiedz czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Nie znosimy ograniczeń. Jedź dokąd tylko zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. Zadatek jest konieczny celem zabezpieczenia naszej wypożyczalni. Kwoty te są jednak elastyczne i uwarunkowane kilkoma czynnikami. Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oferowany przez nas wynajem kamperów bazuje głównie na spełnieniu oczekiwań Klienta. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie wynikające z wyboru naszej wypożyczalni. Jeśli wybierzesz nas choć raz, zostaniesz z nami na lata. Sprawdzisz to?

Jesteśmy we Wrocławiu

Wynajem kamperów Wrocław

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce. Mimo, że nasza siedziba zlokalizowana jest na Śląsku, to jak najbardziej spełniamy marzenia o podróżach kamperem również Klientów na terenie Wrocławia.

Jeśli tylko zechcesz wybrać jeden z naszych kamperów, ruszysz nim w podróż życia spod swojego domu. Dzięki temu nie musisz martwić się o planowanie podróży, zbędne przepakowywanie z auta do kampera oraz jakiekolwiek inne ograniczenia. 

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

 

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.