Wynajem
kamperów
Kraków

Wynajem kamperów Kraków

Wynajem camperów na terenie miasta Kraków. Przyjedziemy pod Twój dom!

Nasza wypożyczalnia kamperów z powodzeniem podstawi auto pod Twój dom na terenie Krakowa. Udaj się na wczasy bez obaw o organizację wyjazdu, pakowanie czy niepotrzebny stres towarzyszący mającym rozpocząć się wczasom.

W naszej wypożyczalni camperów znajdziesz wyłącznie zadbane, pachnące nowością i bogato wyposażone, luksusowe kampery. W świetnych cenach. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po porostu prawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Wynajem kamperów Kraków

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Ciesz się wolnością!

Flotę naszych pojazdów stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery, w których każdy pokonany kilometr i każda spędzona godzina potwierdzają fakt dobrze wydanych pieniędzy.

Korzystaj z nich do woli, bo przed Tobą nie ma żadnych ograniczeń. Na próżno będziesz szukać informacji na temat limitu kilometrów oraz warunków najmu. Spędź wakacje życia w prawdziwym domu na kołach. Ciesz się widokami, których nigdy nie zapomnisz i odwiedzaj nawet najbardziej skryte zakątki świata.

Powiedz na jak długo potrzebujesz jedno z naszych aut i w jakim terminie, a my postaramy się o możliwie najlepszą ofertę dla Ciebie. Więc jak? Który camper zostanie Twoim tymczasowym domem na kołach? Zapytaj o dostępne terminy, ustalmy warunki najmu i zacznij już planować swój wymarzony urlop!

 

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Nasze ceny zaczynają się od kwoty 320 PLN za dobę najmu. Pamiętaj jednak, że jest to wyłącznie punkt wyjścia naszej oferty.

Na ostateczną cenę składa się termin najmu, czas na jaki potrzebujesz jeden z naszych kamperów oraz dystans kilometrów, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach z Klientami zawsze stawiamy na indywidualne podejście. Jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Krakowie

Nasza wypożyczalnia kamperów obsługuje łącznie 9 miast, a jednym z nich jest Twój Kraków. Po dokonaniu rezerwacji, która zostanie obustronnie zaakceptowana i sformalizowana, przejdziemy do oczekiwania na Twój planowany wyjazd.

Nim to nastąpi, przygotujemy dla Ciebie nasz kamper, posprzątamy, umyjemy podłogi i naczynia, zmienimy pokrycie łóżek i przetrzemy kurz. Wstawimy Twoje ulubione kwiaty do wazonu i wino do barku.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Flotę naszych pojazdów stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery na wynajem. Te auta to prawdziwe domy na kołach, w których znajdziesz wszystko co niezbędne, aby spędzić w nich kolejne dni, tygodnie, a nawet długie miesiące.

Do Twojej dyspozycji oddajemy auta w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy je zastać, by spędzić wymarzony, upragniony i długo wyczekiwany urlop.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kampera nie wynajmiesz w dzień urlopu. Do wyjazdu mususz się odpowiednio przygotować i zadbać o dostępność auta. By spać spokojnie, lepiej jest zrobić to za wczasu, tym bardziej, że nic Cię to nie kosztuje.

Mało tego, rezerwując pojazd na długo przed Twoimi wczasami możesz uzyskać dodatkowe zniżki i rabaty. To nie przezorność, a zdrowy rozsądek. Wynajem kampera? Najlepiej u nas!

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz jeden z nich dla siebie.

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Krakowie. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Wolność! Słowo klucz w przypadku kamperów, które są jak wielofunkcyjne domy na kołach. W naszej wypożyczalni camperów zapomnij o jakichkolwiek obostrzeniach, ograniczeniach i limitach kilometrów.

Podróżuj i zwiedzaj Świat do woli.

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Oferowane przez nas naszą wypożyczalnię stawki rozpoczynają się od kwoty 320 PLN za dobę. Pamiętaj, że jest to jednak propozycja wyjściowa, uzależniona od kilku kwestii. Napisz lub zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Nie znosimy ograniczeń. Jedź gdziekolwiek zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. To standard każdej wypożyczalni kamperów czy aut osobowych.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Stawiamy na jakość oferowanych pojazdów i poziom profesjonalizmu obsługi Klienta. Oferowany przez nas wynajem kamperów skupia się na spełnianiu oczekiwań Klienta. Naszym głównym celem jest Twoje zadowolenie wynikające z wyboru naszej marki. Jeśli wybierzesz nas choć raz, zostaniesz z nami na lata. Pytanie, czy zechcesz to sprawdzić?

Jesteśmy w Krakowie

Wynajem kamperów Kraków

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce, w tym wspomniany Kraków. Mimo, że siedziba naszej wypożyczalni camperów zlokalizowana jest na Śląsku, to my jesteśmy w Twoim mieście. I dostawimy pojazd pod Twój dom.

Wierz lub nie, ale wynajem kamperów jeszcze nigdy nie był tak bardzo nastawiony na zadowolenie Klienta jak w naszej wypożyczalni. Z nami doświadczysz luksusu, komfortu, odpoczynku, ale i braku jakichkolwiek obostrzeń i limitów.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

 

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.