Wynajem
kamperów
Gdańsk

Wynajem kamperów Gdańsk

Wynajem kamperów na terenie miasta Gdańsk. Przyjedziemy pod Twój dom!

Nasza wypożyczalnia kamperów z chęcią dostarczy pojazd pod Twój dom na terenie Gdańska. Zaplanuj swój urlop totalnie bez stresu o spokojną organizację wyjazdu, żmudne pakowanie czy niepotrzebny chaos towarzyszący mającym rozpocząć się wakacjom.

W naszej ofercie znajdziesz tylko zadbane, pachnące nowością i świetnie wyposażone, luksusowe kampery. W rewelacyjnych cenach. Bez limitów. Bez ograniczeń. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Wynajem kamperów Gdańsk

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu ciesz się życiem!

Fotę naszych camperów stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery, dzięki którym, jeśli tylko zechcesz, możesz udać się w podróż życia. Nie martw się o limit kilometrów, bo w naszej wypożyczalni jeździsz tam, gdzie tylko zapragniesz. Nie myśl o ograniczeniach, bo każdy z naszych kamperów stanowi bogato wyposażony dom na kołach. Niczego tu nie brakuje.

Zwiedzaj najbardziej malownicze zakątki Polski, Europy, a nawet świata. Zaś wieczorem przygotuj swoją ulubioną kolację, rozłoż się na kanapie i zajrzyj do barku po lampkę  ulubionego wina.

Gwarantujemy elastyczne warunki najmu, adekwatne do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Nasze ceny zaczynamy od wartości 320 PLN za dobę najmu. Pamiętaj, że jest to wyłącznie punkt wyjścia naszej oferty.

Na ostateczną cenę składa się kwestia terminu, czasu, na który potrzebujesz wynająć jeden z naszych kamperów oraz ilości kilometrów, które wstępie zamierzasz pokonać.

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Gdańsku i Trójmieście

Nasza wypożyczalnia obsługuje łącznie 9 miast, a jednym z nich jest Twój Gdańsk jak i całe Trójmiasto. Po wykonanej rezerwacji, jaka zostanie obustronnie zaakceptowana i udokumentowana, przejdziemy do oczekiwania na termin Twojego najmu.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Nasze kampery stanowi flota niezwykle zadbanych i luksusowych kamperów, które są dostępne w Twoim mieście.

Najstarszy egzemplarz, który możesz wynająć to camper z 2018 roku.  Stawiamy na auta, w których sami chętnie chcielibyśmy spędzić swój długo wyczekiwany i upragniony urlop. Jakość, bezpieczeństwo i estetyka przede wszystkim.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Kampery Trójmiasto. Twój urlop z naszymi camperami.

Pamiętaj, że swoje własne wczasy jak i termin urlopu możesz zaplanować doslownie w każdej chwili. Jendak biorąc pod uwagę chęć podróżowania kamperem, musisz pamiętać o ewentualnych ograniczeniach wynikających z ilości posiadanych przez nas aut w wybranym przez Ciebie terminie.

Jeśli już dziś znasz datę swojego urlopu, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą propozycję w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości. Przekonaj się o jakości naszych aut i usług w zakresie najmu kamperów.

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Gdańsku i Trójmieście. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Z naszymi kamperami jesteśmy zarówno w Gdańsku jak i całym Trójmieście. Jeżeli chcesz udać się w podróż życia, niezależnym domem na kołach i bez jakichkolwiek ograniczeń, odezwij się do nas!

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Ceny zaczynają się już od kwoty 320 PLN za dobę. Pamiętaj jednak, że jest to propozycja wyjściowa, uzależniona od kilku istotnych czynników. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Nie znosimy ograniczeń i obostrzeń. Jedź dokąd tylko zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. Kaucja jest konieczna celem zabezpieczenia naszej wypożyczalni. To standard podczas każdego najmu kamperów.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oferowany przez nas wynajem kamperów bazuje głównie na spełnieniu oczekiwań Klienta. Posiadamy zadbane i luksusowe kampery w atrakcyjnych cenach i stawiamy na wysoką jakość obsługi.

Jesteśmy w Gdańsku i Trójmieście

Wynajem kamperów Gdańsk

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce. I pomimo faktu, że nasza siedziba zlokalizowana jest na południu Polski, to my jak najbardziej spełniamy marzenia o podróżach kamperem także Klientów na terenie Gdańska jak i całego Trójmiasta.

Jeśli tylko zechcesz wybrać jeden z naszych kamperów, ruszysz nim w podróż życia spod swojego domu.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.