Wypożyczalnia
kamperów
Rzeszów

Wypożyczalnia kamperów Rzeszów

Wynajem camperów na terenie miasta Rzeszów. Przyjedziemy pod Twój dom!

Nasza wypożyczalnia kamperów z chętnie dostarczy auto pod Twój dom na terenie Rzeszowa. Zaplanuj swój długo wyczekiwany urlop bez obaw o spokojną organizację wyjazdu, zbędnne przepakowywanie czy niepotrzebny stres towarzyszący mającym rozpocząć się wakacjom.

W naszej ofercie znajdziesz jedynie zadbane, pachnące nowością i świetnie wyposażone, luksusowe kampery. W rewelacyjnych cenach. Bez limitów. Bez ograniczeń. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Wypożyczalnia kamperów Rzeszów

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu ciesz się życiem!

Naszą flotę stanowią nowe i luksusowe kampery, dzięki którym, jeśli tylko zechcesz, możesz udać się w podróż życia. Nie obawiaj się o limit kilometrów, bo w naszej wypożyczalni jeździsz do woli. Nie myśl też o ograniczeniach, bo każdy z naszych kamperów stanowi bogato wyposażony dom na kołach. Niczego tu nie brakuje.

Zwiedzaj malownicze zakątki Polski, Europy, a nawet świata. Zaś wieczorem przygotuj swoją ulubioną kolację, rozgość się na wygodnej kanapie i zajrzyj do barku po lampkę ulubionego wina.

Zapytaj o dostępne terminy, ustal z nami warunki najmu i już dziś zacznij planować swoją podróż życia!

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Cennik zaczynamy od kwoty 320 PLN za dobę najmu. Ale pamiętaj, że jest to zaledwie nasz punkt wyjścia.

Na finalną kwotę składa się kilka czynników, takich jak kwestia terminu, czasu na jaki potrzebujesz wynająć jeden z naszych pojazdów oraz dystansu kilometrów, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach z Klientami stawiamy wyłącznie na indywidualne podejście i warunki najmu. Jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Rzeszowie

Nasza wypożyczalnia obsługuje łącznie aż 9 miast w Polsce, a jednym z nich jest Twój Rzeszów. Po dokonanej rezerwacji i oczekiwaniu na termin wyjazdu, przygotujemy dla Ciebie nasz kamper, wysprzątamy, umyjemy podłogi, umyjemy naczynia, zmienimy nakrycie łóżek. A nawet, wstawimy Twoje ulubione kwiaty i wino do barku.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Nasze kampery stanowi flota zadbanych i luksusowych kamperów, które dostępne są również w Twoim mieście.

Stawiamy na jakość i na komfort podróży, oferując wyłącznie takie campery, w których sami chcielibyśmy spędzić swój długo wyczekiwany i wymarzony urlop. Jakość, bezpieczeństwo i komfort przede wszystkim.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj, że swoje wlasne wczasy i termin urlopu możesz zaplanować praktycznie w każdej chwili. Ale prosimy, weź pod uwagę fakt, że jeśli odezwiesz się do nas zbyt późno, kamper, który bierzesz pod uwagę w zakresie najmu, może być już niedostępny.

Zatem jeżeli już znasz datę swojego urlopu, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci naszą propozycję w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości.

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Rzeszowie. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Ciesz się wolnością, która wynika z podróży kamperem. Bez limitu. Bez ograniczeń. Bez jakichkolwiek obostrzeń. Wybierz jeden z naszych camperów i udaj się w niezapomnianą podróż życia!

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Ceny najmu rozpoczynają się od wartości 320 PLN za dobę. Pamiętaj, że to jednak nasza wyjściowa propozycja, uzależniona od kilku istotnych czynników. Powiedz czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Nie znosimy ograniczeń. Jedź gdziekolwiek tylko zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. Zadatek w formie kaucji to standard w każdej wypożyczalni kamperów.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oferowany przez nas wynajem kamperów bazuje głównie na spełnianiu oczekiwań Klienta. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie wynikające z wyboru naszej wypożyczalni. Wybierz nas i przekonaj się na własnej skórze.

Jesteśmy we Rzeszowie

Wypożyczalnia kamperów Rzeszów

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce. Mimo, że nasza siedziba mieści się na Śląsku, to my spełniamy marzenia o podróżach kamperem również Klientów na terenie Rzeszowa.

Wybierz jedno z naszych aut, które podstawimy pod Twój dom i udaj się gdziekolwiek tylko zechcesz.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.