Wynajem
kamperów
Gliwice

Wynajem kamperów Gliwice

Wynajem kamperów na terenie miasta Gliwice. Przyjedziemy pod Twój dom!

Wynajem kamperów w mieście Gliwice. Zaplanuj swój długo wyczekiwany wyjazd bez obaw o organizację wyjazdu, mozolne ponowne pakowanie czy niepotrzebny stres towarzyszący mającym rozpocząć się wakacjom.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie zadbane, bogato wyposażone i pachnące nowością, luksusowe kampery. I to w najlepszych, atrakcyjnych cenach. Bez limitów. Bez ograniczeń. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Wynajem kamperów Gliwice

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu ciesz się życiem!

Naszą wypożyczalnie stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery, dzięki którym możesz udać się w podróż życia. Bez stresu o limit kilometrów, bo w naszej wypożyczalni jeździsz ile tylko zechcesz. Nie myśl też o ograniczeniach, bo każde z naszych aut stanowi bogato wyposażony dom na kołach, w którym niczego Ci nie zabraknie. 

Zwiedzaj malownicze zakątki Europy, świata, albo malowniczej Polski. A wieczorem, no cóż, przygotuj swoją ulubioną kolację, rozłóż się na kanapie i zajrzyj do barku po lampkę schłodzonego wina.

Zapytaj o dostępne terminy, ustal z nami warunki najmu i zacznij planować swój wymarzony urlop!

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Ceny w naszej wypożyczalni zaczynają się od wartości 320 PLN za dobę najmu. Pamiętaj jednak, że jest to zaledwie punkt wyjściowy stworzonej u nas oferty na wynajem kamperów.

Na finalną sumę składa się kilka kluczowych czynników, takich jaka data terminu, czasu na jaki potrzebujesz wynająć jeden z naszych kamperów oraz ilość kilometrów, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach zawsze stawiamy na indywidualne podejście. Jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Gliwicach

Nasza wypożyczalnia obsługuje łącznie 9 miast, a jednym z nich jest Twoje Gliwice. Po wykonanej rezerwacji, która zostanie zaakceptowana przez obie strony umowy i sformalizowana, na dalszym etapie przejdziemy do oczekiwania na termin Twojego najmu.

W międzyczasie przygotujemy dla Ciebie jeden z naszych kamperów, wysprzątamy, umyjemy podłogi, naczynia, zmienimy też nakrycie łóżek. A na koniec wstawimy Twoje ulubione kwiaty i wino do barku.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Nasze kampery stanowi wyłącznie flota zadbanych i luksusowych kamperów, które dostępne są również w Twoim mieście, czyli w Gliwicach.

Stawiając na komfort i jakość podróżowania oferujemy naszym Klientom wyłącznie takie auta, w których sami chcielibyśmy spędzić swój długo oczekiwany i upragniony urlop. Jakość, bezpieczeństwo i estetyka przede wszystkim.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj, że długo wyczekiwane wczasy i termin urlopu możesz zaplanować praktycznie w każdej chwili. Jednak biorąc pod uwagę chęć podróżowania kamperem, musisz pamiętać o ograniczeniach wynikających z ilości posiadanych przez nas pojazdów.

Jeśli już dziś znasz datę swojego urlopu, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy naszą propozycję w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości.

Wynajem kampera jeszcze nigdzie nie był tak bardzo nastawiony na zadowolenie Klienta, jak w naszej wypożyczalni. Przekonaj się o tym na własnej skórze i zapytaj o warunki.

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Gliwicach. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Wykorzystaj wolność, z którą wiąże się podróż jednym z naszych nowoczesnych kamperów. Udaj się na wymarzone wakacje, których nie zapomnisz do końca życia. Bez ograniczeń. Bez obawy o stan techniczny pojazdu. Bez obostrzeń. Tylko Ty, bliscy i natura.

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Jak już wspomnieliśmy, proponowane przez nas stawki zaczynają się od równowartości 320 PLN za dobę. Pamiętaj, że jest to propozycja wyjściowa, uzależniona od kilku fundamentalnych czynników. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich możliwości.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Nie znosimy ograniczeń. Jedź dokąd tylko zamarzysz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. Zadatek to standardowa procedura, która jest konieczna celem zabezpieczenia naszej wypożyczalni. Kwoty te są jednak elastyczne i uwarunkowane kilkoma czynnikami. Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły, a my weźmiemy przy wycenie pod uwagę wszystkie detale i okoliczności.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oczekujesz jakości? Zarówno w sferze obsługi Klienta jak i warunków oferowanych przez pojazd? To postaw na nas. Z ręką na sercu, nasza wypożyczalnia kamperów bazuje głównie na spełnieniu oczekiwań Klienta. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie wynikające z wyboru naszej marki.

Jesteśmy w Gliwicach

Wynajem kamperów Gliwice

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce, w tym właśnie Gliwice. Mimo, że nasza siedziba zlokalizowana jest na Śląsku, to jak najbardziej spełniamy marzenia o podróżach kamperem również Klientów na terenie Gliwic jak i całego regionu.

Jeśli więc tylko zechcesz wybrać jeden z naszych kamperów, to zapewne wyruszysz nim w podróż życia spod swojego domu. Bez stresu i problemów z przepakowaniem bagażu z innego auta lub zbędną logistyką.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.