Wynajem
kamperów
Gliwice

Wynajem kamperów Gliwice

Wynajem kamperów na terenie miasta Gliwice. Przyjedziemy pod Twój dom!

Wynajem kamperów w mieście Gliwice. Zaplanuj swój długo wyczekiwany wyjazd bez obaw o organizację wyjazdu, mozolne ponowne pakowanie czy niepotrzebny stres towarzyszący mającym rozpocząć się wakacjom.

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie zadbane, bogato wyposażone i pachnące nowością, luksusowe kampery. I to w najlepszych, atrakcyjnych cenach. Bez limitów. Bez ograniczeń. Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Wynajem kamperów Gliwice

Wymarzony urlop. Bez limitów. Bez ograniczeń. Po prostu ciesz się życiem!

Naszą wypożyczalnie stanowią wyłącznie nowe i luksusowe kampery, dzięki którym możesz udać się w podróż życia. Bez stresu o limit kilometrów, bo w naszej wypożyczalni jeździsz ile tylko zechcesz. Nie myśl też o ograniczeniach, bo każde z naszych aut stanowi bogato wyposażony dom na kołach, w którym niczego Ci nie zabraknie. 

Zwiedzaj malownicze zakątki Europy, świata, albo malowniczej Polski. A wieczorem, no cóż, przygotuj swoją ulubioną kolację, rozłóż się na kanapie i zajrzyj do barku po lampkę schłodzonego wina.

Zapytaj o dostępne terminy, ustal z nami warunki najmu i zacznij planować swój wymarzony urlop!

Ceny wypożyczalni

Ile kosztuje wynajem kampera?

Ceny w naszej wypożyczalni zaczynają się od wartości 320 PLN za dobę najmu. Pamiętaj jednak, że jest to zaledwie punkt wyjściowy stworzonej u nas oferty na wynajem kamperów.

Na finalną sumę składa się kilka kluczowych czynników, takich jaka data terminu, czasu na jaki potrzebujesz wynająć jeden z naszych kamperów oraz ilość kilometrów, które zamierzasz pokonać.

W naszych ustaleniach zawsze stawiamy na indywidualne podejście. Jesteśmy gotowi do rozmów i negocjacji. Widzisz lepszą ofertę? Chętnie ją przebijemy!

 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Gliwicach

Nasza wypożyczalnia obsługuje łącznie 9 miast, a jednym z nich jest Twoje Gliwice. Po wykonanej rezerwacji, która zostanie zaakceptowana przez obie strony umowy i sformalizowana, na dalszym etapie przejdziemy do oczekiwania na termin Twojego najmu.

W międzyczasie przygotujemy dla Ciebie jeden z naszych kamperów, wysprzątamy, umyjemy podłogi, naczynia, zmienimy też nakrycie łóżek. A na koniec wstawimy Twoje ulubione kwiaty i wino do barku.

 

Bogate wyposażenie

Luksusowe kampery na wynajem

Nasze kampery stanowi wyłącznie flota zadbanych i luksusowych kamperów, które dostępne są również w Twoim mieście, czyli w Gliwicach.

Stawiając na komfort i jakość podróżowania oferujemy naszym Klientom wyłącznie takie auta, w których sami chcielibyśmy spędzić swój długo oczekiwany i upragniony urlop. Jakość, bezpieczeństwo i estetyka przede wszystkim.

Zarezerwuj kampera nim zrobią to inni!

Zapytaj o cenę i termin. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj, że długo wyczekiwane wczasy i termin urlopu możesz zaplanować praktycznie w każdej chwili. Jednak biorąc pod uwagę chęć podróżowania kamperem, musisz pamiętać o ograniczeniach wynikających z ilości posiadanych przez nas pojazdów.

Jeśli już dziś znasz datę swojego urlopu, nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy naszą propozycję w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości.

Wynajem kampera jeszcze nigdzie nie był tak bardzo nastawiony na zadowolenie Klienta, jak w naszej wypożyczalni. Przekonaj się o tym na własnej skórze i zapytaj o warunki.

Wyłącznie nowe i luksusowe kampery. Wybierz swój.

Nowości 2024!

NOWOŚĆ 2024!

Zobacz Nowość 2024!

Kamper Dethleffs Just GO
NOWOŚĆ 2024!

Zobacz Nowość 2024!

Kamper Dethleffs Sunlight T68
NOWOŚĆ 2024!

Zobacz Nowość 2024!

Kamper Dethleffs Sunlight Adventure Edition T680

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wynajem kamperów w Gliwicach. Wypożyczalnia, z którą spędzisz wakacje życia!

Wykorzystaj wolność, z którą wiąże się podróż jednym z naszych nowoczesnych kamperów. Udaj się na wymarzone wakacje, których nie zapomnisz do końca życia. Bez ograniczeń. Bez obawy o stan techniczny pojazdu. Bez obostrzeń. Tylko Ty, bliscy i natura.

FAQ>

Ile kosztuje wypożyczenie kampera?

Jak wspomnieliśmy, oferowane przez nas stawki rozpoczynają się od kwoty 320 PLN za dobę. Pamiętaj jednak, że jest to nasz propozycja wyjściowa, uzależniona od kilku czynników. Powiedz czego potrzebujesz, a my postaramy się dostosować do Twoich oczekiwań.

Czy macie limity kilometrów i inne obostrzenia?

Podobnie jak Ty, nie cierpimy ograniczeń. Jedź gdziekolwiek zechcesz.

Czy konieczna jest kaucja?

Oczywiście. Zadatek jest konieczny celem zabezpieczenia naszej wypożyczalni. Kwoty te są elastyczne i zależne od kilku czynników. Zadzwoń do nas i dopytaj o szczegóły.

Dlaczego Wasza wypożyczalnia kamperów?

Oferowany przez nas wynajem kamperów bazuje na spełnieniu oczekiwań Klienta i jego finalnym zadowoleniu. Naszym nadrzędnym celem jest Twoja satysfakcja wynikająca z wyboru naszej wypożyczalni. Jeśli wybierzesz nas choć ten jeden raz, zostaniesz z nami na lata. Sprawdzisz to?

Jesteśmy w Gliwicach

Wynajem kamperów Gliwice

Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce, w tym właśnie Gliwice. Mimo, że nasza siedziba zlokalizowana jest na Śląsku, to jak najbardziej spełniamy marzenia o podróżach kamperem również Klientów na terenie Gliwic jak i całego regionu.

Jeśli więc tylko zechcesz wybrać jeden z naszych kamperów, to zapewne wyruszysz nim w podróż życia spod swojego domu. Bez stresu i problemów z przepakowaniem bagażu z innego auta lub zbędną logistyką.

Kampery to wolność. Ciesz się nią!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.