Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów w 9 miastach Polski

MIASTA>

Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Katowice
Gliwice
Zabrze
Gdańsk
Rzeszów
Kraków
Katowice
Gliwice
Zabrze
Warszawa
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Rzeszów

KAMPERY>

Wypożyczalnia
kamperów

Zobacz

Kamper Dethleffs Trend 7057 DBM

Zobacz

Kamper Dethleffs Magic Edition
KAMPER VIP

Zobacz

Kamper Dethleffs Just

Zobacz

Kamper Benimar Alkova

Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów

Wypożyczalnia kamperów. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie nowe, bogato wyposażone, zadbane i luksusowe kampery. Wybierz jeden z nich i udaj się w upragnioną podróż i wakacje życia. Z rodziną. Z przyjaciółmi. Z ukochaną osobą.

Oferujemy kampery 5 osobowe. Samochody posiadają wszystkie ważne przeglądy techniczne, ubezpieczenie Auto Casco oraz Assistance. By nimi podróżować, wystarczy zaledwie prawo jazdy kategoorii B. Samochody wyposażone w silniki diesla o mocy conajmniej 140 koni mechanicznych w górę.

Nowe i luksusowe kampery na wynajem z podstawieniem pod Twój dom

Wypożyczalnia kamperów. Działamy w 9 miastach w Polsce. Podstawiamy kampery na wskazany przez Klienta adres i w taki sam sposób je odbieramy. Zapewniamy nowe i luksusowe kampery, atrakcyjne ceny i elastyczne warunki najmu.  Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń dopytać o szczegóły. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nowe i zadbane kampery

Tylko luksusowe kampery na wynajem

Jeśli szukasz luksusowych kamperów na wynajem, to znajdziesz je właśnie u nas. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie nowe i bogato wyposażone egzemplarze. Nie wyobrażamy sobie zadowolonych Klientów w zmęczonych, zaniedbanych i wyeksploatowanych kamperach.

Chcąc zapewnić naszym Klientom niezapomniane podróże, postawiliśmy na nowe i bogato wyposażone modele kamperów, z których wręcz nie chce się wysiadać. 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Twoim mieście 

Obsługujemy aż 9 dużych miast w Polsce takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Gliwice i Zabrze.

Ale jeśli nie widzisz tu swojego miasta, nie martw się. Do wszystkich rezerwacji podchodzimy indywidualnie, więc jeśli tylko zechcesz skorzystać z naszych usług, wówczas przyjedziemy również pod Twój dom.

vip obsługa z dojazdem pod dom

Udaj się w podróż
spod swojego domu

Nie martw się o bagaż i planowanie podróży. Nasze kampery podstawiamy Klientom pod sam dom obsługując aż 9 miast w Polsce. Dzięki temu nie musisz martwić się o organizację i bagaż jeszcze zanim gdziekolwiek ruszysz.

I jak już dobrze wiesz, przyjedziemy do Ciebie gdziekolwiek zechcesz.

Planuj z nami

Wypożyczalnia kamperów

Nasza wypożyczalnia kamperów zlokalizowana jest w Zabrzu, ale nasze campery dostarczamy pod domy Klientów w miastach całej Polski. Szczególnie w aglomeracjach takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Poznań, Katowice, Rzeszów i Gliwice. Nie widzisz swojego miasta? Nie szkodzi. Odezwij się do nas, a na pewno zajedziemy również do Twojej miejscowości.

I z kim.

Nasze campery pozwalają na podróżowanie przez cały rok. Szczególnie popularne wśród caravaningowców cele wypraw to: Włochy, Francja oraz Hiszpania. Dla bardziej doświadczonych Grecja, regiony alpejskie, kraje skandynawskie oraz Szkocja.

FAQ>

W jakich miastach działa Wasza wypożyczalnia?

Nasza wypożyczalnia funkcjonuje w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Katowic, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Gliwice i Zabrze.

A co jeśli nie widzę swojego miasta?

Nic nie szkodzi. Jeśli chcesz skorzystać właśnie z naszej wypożyczalni, a nie widzisz swojej miejscowości w naszej liście obsługiwanych miast to zadzwoń do nas. A na pewno dojdziemy do porozumienia i przyjedziemy z naszym kamperem również pod Twój dom.

Ile kosztuje wynajem campera?

Stawki najmu za dobę zaczynają się od kwoty 320 pln, ale należy pamiętać o naszej elastyczności. Na kwotę wynajmu składa się kilka czynników. Odezwij się do nas, a poznasz naszą propozycję skrojoną na miarę Twoich oczekiwań.

Dlaczego akurat Wasza wypożyczalnia kamperów?

Staramy się łączyć wysoki standard pojazdów ze zrozumieniem potrzeb Klienta, atrakcyjnymi stawkami, wysoką jakością obsługi Klienta i życzliwym, ludzkim podejściem. Jak do tej pory nam się to udaje.

Dlaczego my?

Nowe, zadbane i luksusowe kampery dla Ciebie i Twoich bliskich

W naszej wypożyczalni możesz liczyć wyłącznie na zadbane, nowe i luksusowe kampery w atrakcyjnych cenach. Pamiętaj o możliwości negocjacji cen i braku jakichkolwiek limitów i obostrzeń w ramach wypożyczenia i najmu wmarzonego kampera.

Kampery rozwiązują jednocześnie problem transportu i zakwaterowania. To czyni je praktycznym rozwiązaniem oraz wyjątkowo komfortowym, które ułatwia podróżowanie także rodzinom z dziećmi. Jeśli zależy Ci na mobilności, wygodzie oraz niezależności podczas wakacji, zapoznaj się z naszą ofertą!

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.