Luksusowe
kampery
na wynajem

Luksusowe kampery na wynajem

Luksusowe kampery

Bez limitu kilometrów i z opcją podstawienia pod Twój dom

Luksusowe kampery dostępne na wynajem w 9 miastach Polski. Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie, Gliwicach i Zabrzu. Udaj się w podróż życia jednym z naszych nowych pojazdów.

Nasze kampery

Wypożyczamy tylko nowe kampery

U nas znajdziesz wyłącznie pachnące nowością, zadbane i luksusowe kampery. Wybierz któryś z nich dla siebie, a podstawimy go pod Twój dom.

Nastawieni na zadowolenie klienta

Elastyczne warunki najmu

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne stawki. Jeśli chcesz poznać propozycję naszej wypożyczalni i warunki wynajmu kampera dla Ciebie, odezwij się do nas.

FAQ>

W jakich miastach podstawiamy nasze kampery?

Nasze kampery możesz wynająć w takich miastach jak Kraków, Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Gliwice i Zabrze. Nie widzisz tu swojego miasta? Nie szkodzi. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy i do Twojego miasta.

Czy są limity kilometrów?

Nie, przecież nie będziesz liczyć pokonywanych kilometrów! Udaj się na wakacje życia bez ograniczeń.

Ile kosztuje wynajem kampera?

Ceny naszych kamperów są uzależnione głównie od dwóch czynników, takich  jak termin i czas najmu.

Czy są jakieś ograniczenia na wynajem camperów?

Kampery cechuje wolność. I tę wolność masz u nas zagwarantowaną. Spełniaj swoje podróżnicze marzenia bez zbędnych obaw i trosk o jakiekolwiek limity. Ciesz się z każdego pokonanego kilometra i każdego odwiedzonego miejsca.

Zawsze pod Twój dom

Luksusowe kampery na wynajem

Zarezerwuj jeden z naszych kamperów, a podstawimy go nawet pod Twój dom. Obsługujemy 9 dużych miast w Polsce.

MIASTA>

Warszawa
Wrocław
Poznań
Kraków
Katowice
Gliwice
Zabrze
Gdańsk
Rzeszów
Kraków
Katowice
Gliwice
Zabrze
Warszawa
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Rzeszów

Luksusowe kampery

Korzystaj z życia
bez limitów i ograniczeń

Ciesz się naszym kamperem bez jakichkolwiek ograniczeń. W naszej ofercie nie zaznasz limitu kilometrów, więc udaj się w podróż życia gdziekolwiek zechcesz. Na jak długo i jak daleko. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

Nowe i zadbane kampery

Tylko luksusowe kampery na wynajem

Jeśli szukasz luksusowych kamperów na wynajem, to znajdziesz je właśnie u nas. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie nowe i bogato wyposażone egzemplarze. Nie wyobrażamy sobie zadowolonych Klientów w zmęczonych, zaniedbanych i wyeksploatowanych kamperach.

Chcąc zapewnić naszym Klientom niezapomniane podróże, postawiliśmy na nowe i bogato wyposażone modele kamperów, z których wręcz nie chce się wysiadać. 

Ogólnopolska skala działania

Wypożyczalnia kamperów w Twoim mieście 

Obsługujemy aż 9 dużych miast w Polsce takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Gliwice i Zabrze.

Ale jeśli nie widzisz tu swojego miasta, nie martw się. Do wszystkich rezerwacji podchodzimy indywidualnie, więc jeśli tylko zechcesz skorzystać z naszych usług, wówczas przyjedziemy również pod Twój dom.

vip obsługa z dojazdem pod dom

Udaj się w podróż
spod swojego domu

Nie martw się o bagaż i planowanie podróży. Nasze kampery podstawiamy Klientom pod sam dom obsługując aż 9 miast w Polsce. Dzięki temu nie musisz martwić się o organizację i bagaż jeszcze zanim gdziekolwiek ruszysz.

I jak już dobrze wiesz, przyjedziemy do Ciebie gdziekolwiek zechcesz.

Żadnych limitów

Luksusowe kampery na wynajem

Ciesz się naszym kamperem bez jakichkolwiek ograniczeń. W naszej ofercie nie zaznasz limitu kilometrów, więc udaj się w podróż życia gdziekolwiek zechcesz. Na jak długo i jak daleko. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

Zawartość serwisu oraz treści mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Nazwy firm i marek i znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli – zostały użyte tylko w celach informacyjnych.